You have arrived on the فارسی website.

درباره ما

 

معرفی شرکت:

فعالیت صنعتی شرکت آتشکار از سال 1335در زمینه ی ارائه خدمات ماشین کاری وتعمیر ماشین آلات صنعتی –حفاری-کشاورزی و راه سازی در شهر تبریز آغازشد ارائه ی خدمات ساخت-تعمیر-نصب و راه اندازی وتامین قطعات و ماشین آلات  راهسازی از جمله غلتک های آهنی-تاسیسات ماسه شویی-کارخانه ی آسفالت-دستگاه ها ی حفاری روتاروی-پمپ های تک جداره ودو جداره قیردرطی سال های گذشته بخشی از فعالیت های این شرکت بوده است. باتوجه به رقابتی شدن بازار کار ونیاز روزافزون به ساخت ماشین آلات با کیفیت تر جهت جلب رضایت مشتریان-شرکت آتشکار از سال 1383 اقدام به راه اندازی  واحد تحقیق و توسعه نموده و به طراحی و ساخت ماشین آلات نوین صنایع راهسازی و معدنی اقدام نموده است.

 

واحد تحقیق و توسعه:

واحد تحقیق و توسعه شرکت آتشکار بابهره گیری از پرسینل فنی ومجرب خود از سال 1383 شروع به فعالیت نموده است. درهمین راستا این واحد طراحی ماشین آلات جدید و مورد درخواست مشتریان گرامی را با در نظر گرفتن استاندارد های طراحی انجام می دهد. طراحی و اجرای کارخانه ی آسفالت و بگ فیلتر در ابعاد و ظرفیت های مختلف و سازگار با کارخانه جات آسفالت. گچ و ماسه شویی و همچنین طراحی و اجرای کارخانه ی تمام اتو ماتیک تولید خاک نسوز از جمله مهم ترین فعالیت های این واحد می باشد . این واحد همواره آماده ی مشارکت در زمینه ی طراحی و اجرای طرح این نوین مورد نیاز شرکت های راهسازی و صنعتی می باشد.

 

آکو:

شرکت آتشکار در راستای جلب رضایت مشتریان و به منظور تامین قطعات جانبی کارخانجات و ماشین آلات صنایع راهسازی و معدنی اقدام به طراحی برنده ی آکو نموده و تولید برخی قطعات جانبی این صنایع را در برنامه ی کاری خود قرارداده است. در حال حاضر تو لید چند نوع محصول مصرفی در صنایع راهسازی را در برنامه ی کاری خود قرار داده است که از آن جمله میتوان یاتاقان های SN،پمپ های تک و دو جداره و دنده زنجیری  در سری های ابعاد مختلف اشاره نمود. امید است تلاش کارشناسان و پرسینل شرکت آتشکار گامی مثبت در راستای پیشرفت صنعت میهن اسلامی خود باشد.

 

 

پرژه ای دارید؟
با ما در تماس باشید!